Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2013

EUROFALA - PRZEKAZANIE NOWEGO POKRYCIA DACHOWEGO
NA STAJNIĘ.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Firmie Cembrit za przekazanie Eurofali na dach naszej stajni. Szczęśliwie dla nas, nowe pokrycie dachowe zapewi naszym konikom suche, ciepłe zimowe dni i noce. Bardzo serdecznie dziękujemy! Zdjęcia w galerii.

05.12.2013 r. o 16.30h PRÓBA GENERALNA PRZED CAVALIADĄ.

Zapraszamy wszystkich uczestników na próbę generalną przed występami na Cavaliadzie. Spotykamy się w czwartek 05.12.2013 r. w pawilonie 6A o 16.30 h. 

PRÓBY DO CAVALIADY 2013.

Grudzień zbliża się szybkim krokiem, a co za tym idzie, pozostał nam już tylko miesiąc do kolejnej Cavaliady. Przygotowania i próby ruszyły pełną parą! Zdjęcia w galerii.

2013 ZAJĘCIA JESIENNE

Tegoroczna jesień obdarowuje nas wciąż ciepłem i bogactwem kolorów. Z wielką przyjemnością korzystamy z dobrodziejstw aury i wyruszamy na zajęcia w teren. Zdjęcia w galerii.

26-27.10.2013 r. OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PTHIP W BYDGOSZCZY.

Dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Hipoterapeutycznemu za zaproszenie 
i możliwość uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji 
„Człowiek i koń w relacji terapeutycznej”. Szczególne podziękowania dla Pani Małgorzaty, gratulujemy świetnej organizacji spotkania.

Konfer hipoter Bydgoszcz 2013 JK

05.10.2013 r. ODWIEDZINY DYREKCJI POWIATOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ
 NR 1
W KRZYŻOWICACH I PODOPIECZNYCH ZESPOŁU POPRAWCZEGO
W SADOWICACH.

Dziękujemy Panom Adamowi i Januszowi za sobotni przyjazd z wychowankami. Siedmiu wspaniałych dokonało rozładunku całego Tira siana w niespełna trzy godziny! Kostki siana tylko fruwały w silnych rękach. Dziękujemy również za owies i pyszne jabłka dla koników – samo zdrowie! Podarowany przez Grzesia obrazek, cieszy oko Pana Bohdana – ślicznie dziękujemy. Zdjęcia w galerii.

28.09.2013 r. KOMPANIA WOLONTARIUSZY W FUNDACJI.

Miniona sobota była niezwykła. Od rana przyjechali do Fundacji Wolontariusze Kompanii Piwowarskiej z dziećmi, by pomóc nam zabezpieczyć się przed zimowym czasem. Rośli Panowie odmalowali stajnię i drewnianą konstrukcję podtrzymującą dach, Panie, dokładniej niż na najlepszym manicure, wypiłowały rdzę, a potem pięknie wymalowały ogrodzenie a la french. Wokół miejsca ogniskowego rozplantowano prawie 30 ton ziemi, dzięki której trawka na wiosnę wzejdzie równo, a nogi ogniskowiczów nie będą narażone na zwichnięcie. Brama wjazdowa lśni od zielonej farby, zaś najmłodsi Wolontariusze, dzięki Pani Agnieszce, opuścili nas z nową umiejętnością dziergania na palcach. Szaliki zimowe prawie gotowe.
Bardzo dziękujemy całej ekipie za niezwykłe zaangażowanie i wykonane prace.
Tego dnia także Nasza Terapeutka brała ślub.
Marysi i Dawidowi - szczęścia, szczęścia, szczęścia od całego zespołu Fundacji.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.