Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2013

26-28.07.2013 r. - HIPOTERAPIA W MODELU NEUROFIZJOLOGICZNYM. WARSZTATY Z JANEM KRUPIŃSKIM.

Zapraszamy hipoterapeutów i wszystkie osoby zainteresowane na 3-dniowe warsztaty z Janem Krupińskim, fizjoterapeutą, hipoterapeutą, współautorem Kanonów Polskiej Hipoterapii. Zajęcia będą trwały około 8 godzin dziennie. Koszt warsztatów 250 zł. Ilość miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY!

"XII REGIONALNY MITYNG JAZDY KONNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH" ZA NAMI.

Po raz kolejny byliśmy świadkami pięknych przejazdów i rywalizacji
na czworoboku ujeżdżeniowym (klasy A-1, B-1 i C-1), biegu z przeszkodami
i ósemkach. Udział wzięło 31 zawodników, przybyli reprezentanci sekcji Olimpiad Specjalnych ze Swarzędza i Leszna , przedstawiciele ośrodka Lajkonik, uczniowie ZSS nr 103 oraz SOSW Mosina. Pogoda, jak zawsze była dla nas łaskawa, dzięki czemu całość odbyła się bez kropli deszczu. Dziękujemy szanownemu jury, zawodnikom i ich rodzinom, wolontariuszom Fundacji Lotto oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Mityngu. Zapraszamy do galerii.

DZIEŃ DZIECKA W BARANÓWKU.

W minioną niedzielę w Baranówku obchodzono Dzień Dziecka.
Dużą przyjemnością było dla nas zorganizowanie dla dzieci przejażdżek bryczką.
O tym, że dorośli też byli chętni, można się przekonać w galerii

12.06.2013 r. KUMULACJA DOBREJ WOLI. WIZYTA WOLONTARIUSZY
Z SIECI SERWISÓW FIRMY WHIRLPOOL POLSKA S.A.

Silna grupa fachowców w składzie 67 osobowym przyjechała do nas z całej Polski i... i dokonała rewolucji na terenie naszego Ośrodka. Naprawione ogrodzenie wokół pastwiska, wykonanie skarpy i postawienie pięknego ogrodzenia wokół podłoża jeździeckiego, pomalowanie stajni wewnątrz wraz
z wyszorowanie boksów, odmalowanie drewnianego domku z werandą
- wszystko to w jeden dzień pracy! Zrobiło się tak ładnie, że konie nie wiedziały, czy ktoś im nie podmienił domu wraz z otoczeniem !!! Wielkie dzięki za chętne ręce do pracy i serca równie gorące, jak święcące tego dnia słoneczko!!! Zapraszamy do galerii.

13.06.2013 r. WIZYTA UCZENNIC Z POWIATOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ
NR 1 W KRZYŻOWICACH.

Sześć dziewcząt dzielnie wykonywało prace porządkowe przy stajni, segregowało odpady. Wizyta krótka, zaś efekty zostają z nami na dłużej. Serdecznie dziękujemy, zdjęcia w galerii.

PIKNIK NA KOŃSKIEJ POLANIE - DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

Piknik współorganizowany ze SOSW w Mosinie, dostarczył nam wiele śmiechu, zabawy i emocji związanych m.in. z pokazem akrobacji na koniach. W tym roku, po raz pierwszy całość imprezy odbyła się w jednym miejscu, gdyż część jeździecka mogła być przeprowadzona na naszym nowym podłożu.

Atrakcji było wiele, wszystkim gorąco dziękujemy: za wsparcie finansowe oraz pracę Wolontariuszy Firmy SIEMENS, pokaz dżygitówki - Apolinarski Group, Wielki Wóz - GW Bogusławki, Mały Wóz - Enea S.A. i Michał Nowaczyk.
Pomoc finansową firmy Hipovet, Powiatu Poznańskiego , Firmie Nordis za lody,
Mediom: TVP Poznań, Radio Merkury, Filantrop, Fundacji Lotto Milion Marzeń oraz Panu Jackowi Rogalce za nagłośnienie, grupie "Tu My z Doliny Wełny"
i Rumcajsowi.
Wolontariuszom Fundacji: Łucji, Iwonce, Tomkowi, Danielowi i wszystkim ludziom dobrej woli, których wymienić nie sposób...Co tu dużo opowiadać, zdjęcia mówią więcej niż słowa.

SANIE

Dzięki uprzejmości naszych Darczyńców, od kliku dni jesteśmy posiadaczami sań. Tak jak nie mogliśmy doczekać się lata tego roku, tak teraż myślimy już
o zimowych przejażdżach i kuligu. Bardzo dziękujemy!

sanie

18.05.2013 r. WIZYTA WOLONTARIUSZY Z FIRMY ENEA S.A.

Gorąco dziękujemy Pracownikom z Grupy Enea za WIELKĄ pracę wykonaną
w minioną sobotę. Silna składem ekipa uporała się z chaszczami, które już prawie pokonały siatkę ogrodzeniową, Panie zamontowały maty wiklinowe, a Panowie okorowali drągi, które posłużą naprawie pastwiska. "Enea, wolontariusz pełen energii" brzmi nie tylko dumnie, ale o autentyczności tych słów mogliśmy się sami przekonać. Efekty wykonanej pracy pozostaną na długi czas - DZIĘKUJEMY BARDZO GORĄCO, taka dobra energia płynie tylko z ludzkich serc.

Relacja fotograficzna w GALERII oraz krótki FILMIK.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.