Aktualności 2012

NOWY ROK 2013

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za moc życzeń, które do nas trafiły telefonicznie, drogą mailową, smsami, bezpośrednio. W Nowy Rok wkraczamy z radością, pełni optymizmu. Plany mamy ambitne (m.in. nowa ujeżdżalnia, pomieszczenie socjalne przy stajni), ale Podopiecznym i nam samym życzymy, aby udało się je zrealizować. Państwu składamy życzenia spełnienia marzeń, tych najbardziej upragnionych. W galerii zdjęcia z Wiligii w naszej stajence.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

kartka swiateczna 2012 awers www

kartka swiateczna 2012 rewers www

FINAŁ AKCJI CITEAM - PRZEKAZANIE CZEKU

CZEK
W dniu wczorajszym, 19.12.2012 r. na terenie Fundacji miało miejsce uroczyste, ale przede wszystkim wzruszające dla nas zakończenie akcji Citeam. Na portalu Internauci zakupili ponad 2500 cegiełek, które po podwojeniu wartości przez Citeam dały łączną kwotę 85 475 zł !!!
Pomoc i radość ogromna! Dziękujemy wszystkim Państwu, za rezygnację
z konkretnej przyjemności, za czas, ale przede wszystkim za wielkie serce!!!
Wszystkim Allegrowiczom, którzy licytowali nasze przedmioty gratulujemy
i również dziękujemy za szczodrość.
Kwota uzyskana z licytacji to ponad 10 000 zł !!!
Komunikat prasowy i szczegóły akcji w załączniku.
Relacja z uroczystego przekazania czeku oraz informacja o naszych planach
w GŁOS.TV.
Materiał o wydarzeniu w WTK.
Pierwsze zdjęcia w galerii.

WIGILIA - KOŃSKIE SPRAWY, GRY I ZABAWY

15.12.2012 r. gorąco zapraszamy na gry i zabawy od godz. 15.00, a potem na Wigilię wszystkich naszych Terapeutów i Wolontariuszy, obecnych i tych współpracujących z nami w minionym czasie.
Konieczny dobry humor, dobre rękawice i czapa, dobry barszcz z grzybkiem
i dobre sanki! Będzie jazda! Wigilia od godz. 18.00. Bardzo czekamy i zapraszamy!

19.12.2012 r. - 12:30h FINAŁ ŚWIĄTECZNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ CITEAM NA RZECZ FUNDACJI.

W najbliższą środę 19.12.2012 r. o godz. 12:30, będziemy mieli zaszczyt spotkać się na terenie Fundacji z Gośćmi z Grupy Allegro oraz Warty Poznań. Przekazanie funduszy zebranych przez Citeam na rzecz Fundacji będzie swoistym ukoronowaniem przeprowadzonej zbiórki i licytacjii przedmiotów na Allegro. Już dziękujemy za wspaniale zorganizowaną akcję, ogromne zaangażowanie na każdym etapie prac. Gorąco zapraszamy i do zobaczenia!

CAVALIADA, CAVALIADA, OLE!

Przez trzy dni mogliśy oglądać pokaz naszych Podopiecznych na tegorocznej Cavaliadzie. Dzieci pięknie się prezentowały, zagrały swoje role po MISTRZOWSKU! Nie udałoby się to, gdyby nie ogromne zaangażowanie Rodziców - serdecznie dziękujemy! Nasze konie kochane, mimo nieznanych warunków spisały się wspaniale, cierpliwe, czułe, pełne wdzięku. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym i wspierającym przygotowania i występ Podopiecznych. To wspólne dzieło na długo pozostanie w naszej pamięci. Fotograficzna relacja w galerii

NOWE PODŁOŻE JEŹDZIECKIE

Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy właśnie prace nad położeniem nowego podłoża jeździeckiego, z którego będziemy korzystali w trakcie zajęć
i zawodów. Profesjonalny plac do jazdy konnej, nasze marzenie właśnie się ziszcza! Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Internautom, którzy wspierają nas przez zakupy cegiełek na portalu Citeam. Kilka zdjęć z poczatku prac w galerii.

KUPONY CITEAM

Szanowni Państwo,

W związku z wieloma zapytaniami, chcieliśmy poinformować, że KUPONY CITEAM SĄ CEGIEŁKAMI, KTÓRE NIE TRACĄ WAŻNOŚCI. Internauci kupujący kupon cegiełkę w wysokości 5zł,10 zł bądź wyższej kwocie wspierają akcję charytatywną, w której Citeam podwaja wysokość sumy uzbieranej
z kuponów internautów. KUPONY NIE WYGASAJĄ, NIE TRACĄ WAŻNOŚCI. KUPON JEST CEGIEŁKĄ CHARYTATYWNĄ NA RZECZ FUNDACJI, nie realizuje się go tj. standardowych kuponów w restaurcji, u stomatologa, czy hotelu. Całkowity dochód z kuponów będzie wykorzystany na cele statutowe Fundacji, zaś przekazanie czeku przez Citeam odbędzie się dnia 19.12.2012 r.
o godz. 12:00. Dziękujemy za Państwa dobroć !!!