Aktualności 2019

Szanowni Państwo, po raz kolejny dotarł do naszej fundacji transport ze sprzętem rehabilitacyjnym z Niemiec. Dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi za ogromną pomoc na rzecz potrzebujących! Sprzęt wypożyczany jest nieodpłatnie na podstawie przedłożonego do wglądu orzeczenia o niepełnosprawności, wypisu ze szpitala, a w przypadku osób starszych- dokumentu z numerem pesel. Przed wizytą w fundacji prosimy o kontakt telefoniczny (601 888 790 lub 667 515 155)    w godzinach 9.00- 16.00.

26 i 27 stycznia nasi Terapeuci i Wolontariusze uczestniczyli       w intensywnym szkoleniu "Przygotowanie koni do hipoterapii", prowadzonym przez Akademię Jeździecką JNBT. Andrzej Makacewicz i Ola Najman to Profesjonaliści w każdym calu!!! Wykłady, prezentacje, żywe dyskusje i możliwość natychmiastowego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce       (z konkluzją, że TE METODY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!, jeszcze bardziej mobilizują nas do pracy! Dziękujemy Wam za to i...za cierpliwość do nas.
Specjalne podziękowania kierujemy również do fantastycznych Asystentów z JNBT- Toli Moczulskiej i Jakuba Toffela- Wasza pomoc była nieoceniona!

Fot.Akademia Jeździecka JNBT

25 stycznia Akademia Jeździecka JNBT przeprowadziła             w naszym ośrodku szkolenie pod nazwą IMPRINTING ŹREBIĄT. Podczas 9 godzin wykładów i zajęć symulacyjnych uczestnicy mogli poznać metodę wczesnego szkolenia źrebiąt, opracowaną przez dr Roberta Millera.

Dziękujemy Prowadzącym: Andrzejowi Makacewiczowi i Oli Najman oraz Asystentce Toli Moczulskiej za ogrom cennej wiedzy!

Fot. Akademia Jeździecka JNBT.

Zapraszamy!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Wracamy już do stałych zajęć hipoterapii. Jednocześnie informujemy, że w dniach 26- 27 stycznia nasi terapeuci będą uczestniczyć w ważnym szkoleniu- w tym terminie zajęcia wyjątkowo nie odbędą się.

Z ogromną radością informujemy, że Fundacja Stworzenia Pana Smolenia otrzymała Nagrodę Starosty Poznańskiego w kategorii Organizacje Pozarządowe!
Pamiątkową statuetkę oraz dyplom odebraliśmy z rąk Starosty Poznańskiego Pana Jana Grabkowskiego, podczas Spotkania Noworocznego w dniu 4 stycznia br.
Ta nagroda jest uhonorowaniem wysiłku wszystkich Terapeutów, Wolontariuszy i Pracowników naszego Ośrodka, a także Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół, bo przecież Fundacja to ogromna Społeczność, w której spotykamy się, pracujemy            i wspieramy połączeni jednym celem!
Dziękujemy z całego serca za docenienie naszej pracy.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.