Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2018

3 CZERWCA NAJMŁODSI MIESZKAŃCY SOWINEK I SOWIŃCA ŚWIĘTOWALI WSPÓLNIE Z NAMI DZIEŃ DZIECKA. DLA NASZYCH GOŚCI PRZYGOTOWANO WIELE ATRAKCJI- BYŁ DMUCHANIEC, MALOWANIE TWARZY, WATA CUKROWA I BALONY W PRZERÓŻNYCH KSZTAŁTACH, OPROWADZANKI NA KUCACH I WSPÓLNE BIESIADOWANIE PRZY OGNISKU.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

 W DNIACH 25- 27 MAJA GOŚCILIŚMY NA ZAWODACH DRESSAGE SPRING SHOW W MACHNICACH, NIEDALEKO WROCŁAWIA. NA NAJMŁODSZYCH CZEKAŁO STOISKO ARTYSTYCZNE PRZYGOTOWANE PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ, A TAKŻE OPROWADZANKI NA KUCYKU PINI.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

 

24 MAJA NA TERENIE NASZEJ FUNDACJI ODBYŁ SIĘ X PIKNIK NA KOŃSKIEJ POLANIE! TEGOROCZNE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA ORGANIZOWANE PRZEZ SPECJANY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE, ODBYŁO SIĘ POD HASŁAMI "PIKNIK W KRATKĘ" I "MIESZKAŃCY POLANY". PRZYBYLI GOŚCIE MIELI OKAZJĘ WYSŁUCHAĆ MINI- KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ WYCHOWANKÓW OŚRODKA ORAZ ZESPÓŁ MUZYCZNY ARIS, OBEJRZEĆ POKAZ DŻYGITÓWKI W WYKONANIU PANA PAWŁA APOLINARSKIEGO I MIKOŁAJA KLUPCZYŃSKIEGO, A TAKŻE SKORZYSTAĆ Z LICZNYCH STOISK ARTYSTYCZNYCH. NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ KONKURENCJI SPRAWNOŚCIOWYCH. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY CZAS!

 

 POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY

PRZY PROWADZENIU WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ PISZĄC NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

1 MAJA 2018 ROKU FUNDACYJNA SEKCJA PARAPOWOŻENIOWA WZIĘŁA UDZIAŁ W XV WŁOŚCIAŃSKICH ZAWODACH W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI W ŚMIGLU. NASZYM ZAWODNIKOM -JOANNIE WIECZOREK I TOMASZOWI CICHOSZOWI- GRATULUEMY PIĘKNYCH PRZEJAZDÓW! WYRAZY UZNANIA KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO MICHAŁA  NOWACZYKA I MARIANA KLUPCZYŃSKIEGO- TRENERÓW, KTÓRZY WKŁADAJĄ WIELE SERCA W SWOJĄ PRACĘ.

15. PUŁK UŁANÓW POZNAŃSKICH OBCHODZIŁ NIEDAWNO SWOJE ŚWIĘTO. Z TEJ OKAZJI, 21 KWIETNIA NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA ODBYŁ SIĘ FESTYN RODZINNY, NA KTÓRYM GOŚCILIŚMY Z KUCYKIEM PINI  I WARSZTATAMI ARTYSTYCZNYMI DLA NAJMŁODSZYCH.

 

 

 

 

19 KWIETNIA GOŚCILIŚMY NA FESTIWALU INNOWACJI SPOŁECZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU. RAZEM Z INNYMI ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI PROWADZILIŚMY WARSZTATY, ROZMAWIALIŚMY O WOLONTARIACIE I DZIAŁALNOŚCI DOBROCZYNNEJ W RÓŻNYCH KRAJACH, WYMIENIALIŚMY DOŚWIADCZENIA.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

SZANOWNI PAŃSTWO!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY,ŻE DYSPONUJEMY OBECNIE BALKONIKAMI I TOALETAMI NA KÓŁKACH. NIE POSIADAMY JUŻ WÓZKÓW INWALIDZKICH I PODNOŚNIKÓW WANNOWYCH.

PRZYPOMINAMY JEDNOCZEŚNIE, ŻE W/W SPRZĘT PRZEKAZYWANY JEST OSOBOM POTRZEBUJĄCYM NIEODPŁATNIE, NA PODSTAWIE ORZECZENIA LEKARSKIEGO, WYPISU ZE SZPITALA LUB OPINII PRACOWNIKA OPIEKI SPOŁECZNEJ.

KONTAKT W SPRAWIE SPRZĘTU: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 601 888 790.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.