Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2018

 

 

INFORMUJEMY, ŻE AKTUALNIE REALIZUJEMY DRUGĄ CZĘŚĆ PROJEKTU POD NAZWĄ AKTYWNI- SAMODZIELNI, FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (PFRON).

17 CZERWCA ODBYŁ SIĘ II BIEG O PUCHAR FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA. ZAWODNICY MIELI               DO WYBORU DWA DYSTANSE: 10,5 I 21,5 KILOMETRA.WSZYSCY SZCZĘSLIWIE DOTARLI NA METĘ! DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM I ORGANIZATOROM Z GRUPY BIEGI.WLKP   ZA WSPANIALE PRZYGOTOWANĄ IMPREZĘ, SPORTOWĄ POSTAWĘ I NIEZAPOMNIANE CHWILE          PEŁNE EMOCJI!

W DNIACH 7-10 CZERWCA GOŚCILIŚMY NA ZAWODACH CSI4*- IX MEMORIALE MACIEJA FRANKIEWICZA, ODBYWAJĄCYCH SIĘ NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA. DLA  NAJMODSZYCH WIDZÓW PRZYGOTOWALIŚMY STOISKO ARTYSTYCZNE, NA KTÓRYM MŁODZI TWÓRCY MOGLI ROZWIJAĆ SWOJE TALENTY  REALIZUJĄC KREATYWNE POMYSŁY. ODWIEDZAJĄCE NAS DZIECI KORZYSTAŁY RÓWNIEŻ CHĘTNIE Z PRZEJAŻDŻEK NA FUNDACYJNYM KUCYKU PINI. 

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ZAWODÓW, PAŃSTWU AGNIESZCE I SZYMONOWI TARANTOM Z FIRMY TARANT EVENTS ZA ZAPROSZENIE I WSPIERANIE NASZEJ FUNDACJI!

9 CZERWCA DZIECI Z BARANÓWKA ŚWIĘTOWAŁY W NASZEJ FUNDACJI DZIEŃ DZIECKA! WIELE BYŁO ŚMIECHU, WSPÓLNEJ ZABAWY, PRZEJAŻDŻEK KONNYCH, ATRAKCJI PLASTYCZNYCH, A  TAKŻE  ZAJĘĆ RUCHOWYCH.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

           5 CZERWCA NASZĄ FUNDACJĘ ODWIEDZIŁY DZIECI             Z PRZEDSZKOLA "MALI SPORTOWCY" Z LUBONIA. POGODA SPRZYJAŁA WSZELKIM AKTYWNOŚCIOM, BYŁY WIĘC OPROWADZANKI NA KUCYKACH, ZWIEDZANIE STAJNI, WYŚCIGI NA CZWOROBOKU I WIELE INNYCH ZABAW. DZIEKUJEMY WAM ZA WIZYTĘ!

 

3 CZERWCA NAJMŁODSI MIESZKAŃCY SOWINEK I SOWIŃCA ŚWIĘTOWALI WSPÓLNIE Z NAMI DZIEŃ DZIECKA. DLA NASZYCH GOŚCI PRZYGOTOWANO WIELE ATRAKCJI- BYŁ DMUCHANIEC, MALOWANIE TWARZY, WATA CUKROWA I BALONY W PRZERÓŻNYCH KSZTAŁTACH, OPROWADZANKI NA KUCACH I WSPÓLNE BIESIADOWANIE PRZY OGNISKU.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

 W DNIACH 25- 27 MAJA GOŚCILIŚMY NA ZAWODACH DRESSAGE SPRING SHOW W MACHNICACH, NIEDALEKO WROCŁAWIA. NA NAJMŁODSZYCH CZEKAŁO STOISKO ARTYSTYCZNE PRZYGOTOWANE PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ, A TAKŻE OPROWADZANKI NA KUCYKU PINI.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

 

24 MAJA NA TERENIE NASZEJ FUNDACJI ODBYŁ SIĘ X PIKNIK NA KOŃSKIEJ POLANIE! TEGOROCZNE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA ORGANIZOWANE PRZEZ SPECJANY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE, ODBYŁO SIĘ POD HASŁAMI "PIKNIK W KRATKĘ" I "MIESZKAŃCY POLANY". PRZYBYLI GOŚCIE MIELI OKAZJĘ WYSŁUCHAĆ MINI- KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ WYCHOWANKÓW OŚRODKA ORAZ ZESPÓŁ MUZYCZNY ARIS, OBEJRZEĆ POKAZ DŻYGITÓWKI W WYKONANIU PANA PAWŁA APOLINARSKIEGO I MIKOŁAJA KLUPCZYŃSKIEGO, A TAKŻE SKORZYSTAĆ Z LICZNYCH STOISK ARTYSTYCZNYCH. NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ KONKURENCJI SPRAWNOŚCIOWYCH. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY CZAS!

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.