Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Aktualności 2018

15. PUŁK UŁANÓW POZNAŃSKICH OBCHODZIŁ NIEDAWNO SWOJE ŚWIĘTO. Z TEJ OKAZJI, 21 KWIETNIA NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA ODBYŁ SIĘ FESTYN RODZINNY, NA KTÓRYM GOŚCILIŚMY Z KUCYKIEM PINI  I WARSZTATAMI ARTYSTYCZNYMI DLA NAJMŁODSZYCH.

 

 

 

 

19 KWIETNIA GOŚCILIŚMY NA FESTIWALU INNOWACJI SPOŁECZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU. RAZEM Z INNYMI ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI PROWADZILIŚMY WARSZTATY, ROZMAWIALIŚMY O WOLONTARIACIE I DZIAŁALNOŚCI DOBROCZYNNEJ W RÓŻNYCH KRAJACH, WYMIENIALIŚMY DOŚWIADCZENIA.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

SZANOWNI PAŃSTWO!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY,ŻE DYSPONUJEMY OBECNIE BALKONIKAMI I TOALETAMI NA KÓŁKACH. NIE POSIADAMY JUŻ WÓZKÓW INWALIDZKICH I PODNOŚNIKÓW WANNOWYCH.

PRZYPOMINAMY JEDNOCZEŚNIE, ŻE W/W SPRZĘT PRZEKAZYWANY JEST OSOBOM POTRZEBUJĄCYM NIEODPŁATNIE, NA PODSTAWIE ORZECZENIA LEKARSKIEGO, WYPISU ZE SZPITALA LUB OPINII PRACOWNIKA OPIEKI SPOŁECZNEJ.

KONTAKT W SPRAWIE SPRZĘTU: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 601 888 790.

 Po raz kolejny dotarł do naszej fundacji transport ze sprzętem rehabilitacyjnym   z Niemiec. Z całego serca dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi za bezinteresowną pomoc na rzecz osób potrzebujących! Dziękujemy również Panom Mariuszowi Jankowskiemu i Markowi Godzinie za pomoc           w rozładunku.

Prosimy jednocześnie osoby zainteresowane w/w sprzętem   o kontakt                 w  godzinach 9.00-16.00,  pod numerem telefonu: 601 888 790 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprzęt rehabilitacyjny przekazywany jest osobom potrzebującym BEZPŁATNIE- przy odbiorze prosimy    o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego zapotrzebowanie na sprzęt (wypis ze szpitala, orzeczenie            o niepełnosprawności lub pismo z opieki społecznej).

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy kurs:

"DOGOTERAPIA- terapia i edukacja z udziałem psa".

Zajęcia w formie wykładów, prezentacji, materiałów filmowych i warsztatów poprowadzi BEATA KULISIEWICZ- oligofrenopedagog, psycholog zwierząt, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych, starszy wykładowca AJD, instruktorka szkolenia psów, właścicielka adoptowanych goldenów, cawaliera, koni, gołębi i kur. Autorka wielu artykułów i publikacji na temat terapii z udziałem psa.

Kurs odbędzie się w dniach 28-29.04.2018
Koszt: 200 zł
Miejsce: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia
Zapisy i szczegółowe informacje na temat programu kursu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

11 kwietnia uczniowie z SOSW w Mosinie rozpoczęli cykl zajęć hipoterapeutycznych w ramach projektu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

wesolych swiat

W Wielką Sobotę 31 marca zapraszamy Was do fundacji na wspólne malowanie pisanek! Zabierzcie ze sobą wiosenną pogodę i trochę jaj ugotowanych na twardo .Materiały plastyczne i dobrą zabawę zapewniamy na miejscu!

Zaczynamy o godzinie 9.00, w planach mamy również spacer i święcenie pokarmów w pobliskich Sowinkach (około godziny 11.00), a później powrót do fundacji i dalsze radosne tworzenie świątecznych dekoracji.

Dodatkowe informacje możecie uzyskać pisząc na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Do zobaczenia!

WarsztatyWielkanocne

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.