Aktualności 2018

15 LIPCA- NA ZAPROSZENIE WYTWÓRNI PASZ LIRA- GOŚCILIŚMY NA XII WYSTAWIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH I DOMOWYCH W BENICACH K/KROTOSZYNA. NASZE WARSZTATY ARTYSTYCZNE CIESZYŁY SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM, A LICZNIE PRZYBYŁE DZIECI STWORZYŁY WIELE PIĘKNYCH PRAC PLASTYCZNYCH!

PARADA ZWYCIĘZCÓW- POD TAKIM HASŁEM 1 LIPCA BR. ODBYŁY SIĘ III TOWARZYSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE NA TERENIE FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA. NASI PODOPIECZNI SPISALI SIĘ NA MEDAL! GRATULUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA!!! DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WSZYSTKIM OSOBOM I INSTYTUCJOM, KTÓRE WSPARŁY ORGANIZACJĘ TEGO WYDARZENIA, A W SZCZEGÓLNOŚCI FUNDACJI LOTTO, TVP 3 POZNAŃ, PANU WOJCIECHOWI CZERNKOWI          Z FIRMY TOYS R US, A TAKŻE PAŃSTWOWEMU FUNDUSZOWI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I STAROSTWU POWIATOWEMU ZA DOFINANSOWYWANIE NASZYCH ZAJĘĆ I TRENINGÓW.

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYCH ZAWODACH!

24 CZERWCA NASI POWOŻĄCY JOANNA WIECZOREK               I MARCIN NOWORZYN, WZIĘLI UDZIAŁ W XVI TURNIEJU    W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI JEDNO- I PAROKONNYMI                O PUCHAR BURMISTRZA GMINY RAWICZ.

DZIĘKUJEMY MARIANOWI KLUPCZYŃSKIEMU I MICHAŁOWI NOWACZYKOWI ZA PRZYGOTOWANIE NASZYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRYM GRATULUJEMY ZDOBYCIA KOLEJNYCH DOŚWIADCZEŃ!

INFORMUJEMY, ŻE AKTUALNIE REALIZUJEMY DRUGĄ CZĘŚĆ PROJEKTU POD NAZWĄ AKTYWNI- SAMODZIELNI, FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (PFRON).

17 CZERWCA ODBYŁ SIĘ II BIEG O PUCHAR FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA. ZAWODNICY MIELI               DO WYBORU DWA DYSTANSE: 10,5 I 21,5 KILOMETRA.WSZYSCY SZCZĘSLIWIE DOTARLI NA METĘ! DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM I ORGANIZATOROM Z GRUPY BIEGI.WLKP   ZA WSPANIALE PRZYGOTOWANĄ IMPREZĘ, SPORTOWĄ POSTAWĘ I NIEZAPOMNIANE CHWILE          PEŁNE EMOCJI!

W DNIACH 7-10 CZERWCA GOŚCILIŚMY NA ZAWODACH CSI4*- IX MEMORIALE MACIEJA FRANKIEWICZA, ODBYWAJĄCYCH SIĘ NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA. DLA  NAJMODSZYCH WIDZÓW PRZYGOTOWALIŚMY STOISKO ARTYSTYCZNE, NA KTÓRYM MŁODZI TWÓRCY MOGLI ROZWIJAĆ SWOJE TALENTY  REALIZUJĄC KREATYWNE POMYSŁY. ODWIEDZAJĄCE NAS DZIECI KORZYSTAŁY RÓWNIEŻ CHĘTNIE Z PRZEJAŻDŻEK NA FUNDACYJNYM KUCYKU PINI.

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ZAWODÓW, PAŃSTWU AGNIESZCE I SZYMONOWI TARANTOM Z FIRMY TARANT EVENTS ZA ZAPROSZENIE I WSPIERANIE NASZEJ FUNDACJI!

9 CZERWCA DZIECI Z BARANÓWKA ŚWIĘTOWAŁY W NASZEJ FUNDACJI DZIEŃ DZIECKA! WIELE BYŁO ŚMIECHU, WSPÓLNEJ ZABAWY, PRZEJAŻDŻEK KONNYCH, ATRAKCJI PLASTYCZNYCH, A  TAKŻE  ZAJĘĆ RUCHOWYCH.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.