Aktualności 2018

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY

PRZY PROWADZENIU WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ PISZĄC NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

1 MAJA 2018 ROKU FUNDACYJNA SEKCJA PARAPOWOŻENIOWA WZIĘŁA UDZIAŁ W XV WŁOŚCIAŃSKICH ZAWODACH W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI W ŚMIGLU. NASZYM ZAWODNIKOM -JOANNIE WIECZOREK I TOMASZOWI CICHOSZOWI- GRATULUEMY PIĘKNYCH PRZEJAZDÓW! WYRAZY UZNANIA KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO MICHAŁA  NOWACZYKA I MARIANA KLUPCZYŃSKIEGO- TRENERÓW, KTÓRZY WKŁADAJĄ WIELE SERCA W SWOJĄ PRACĘ.

15. PUŁK UŁANÓW POZNAŃSKICH OBCHODZIŁ NIEDAWNO SWOJE ŚWIĘTO. Z TEJ OKAZJI, 21 KWIETNIA NA POZNAŃSKIM HIPODROMIE WOLA ODBYŁ SIĘ FESTYN RODZINNY, NA KTÓRYM GOŚCILIŚMY Z KUCYKIEM PINI  I WARSZTATAMI ARTYSTYCZNYMI DLA NAJMŁODSZYCH.

19 KWIETNIA GOŚCILIŚMY NA FESTIWALU INNOWACJI SPOŁECZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU. RAZEM Z INNYMI ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI PROWADZILIŚMY WARSZTATY, ROZMAWIALIŚMY O WOLONTARIACIE I DZIAŁALNOŚCI DOBROCZYNNEJ W RÓŻNYCH KRAJACH, WYMIENIALIŚMY DOŚWIADCZENIA.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!

SZANOWNI PAŃSTWO!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY,ŻE DYSPONUJEMY OBECNIE BALKONIKAMI I TOALETAMI NA KÓŁKACH. NIE POSIADAMY JUŻ WÓZKÓW INWALIDZKICH I PODNOŚNIKÓW WANNOWYCH.

PRZYPOMINAMY JEDNOCZEŚNIE, ŻE W/W SPRZĘT PRZEKAZYWANY JEST OSOBOM POTRZEBUJĄCYM NIEODPŁATNIE, NA PODSTAWIE ORZECZENIA LEKARSKIEGO, WYPISU ZE SZPITALA LUB OPINII PRACOWNIKA OPIEKI SPOŁECZNEJ.

tel. 601 888 790.

Po raz kolejny dotarł do naszej fundacji transport ze sprzętem rehabilitacyjnym   z Niemiec. Z całego serca dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi za bezinteresowną pomoc na rzecz osób potrzebujących! Dziękujemy również Panom Mariuszowi Jankowskiemu i Markowi Godzinie za pomoc           w rozładunku.

Prosimy jednocześnie osoby zainteresowane w/w sprzętem   o kontakt                 w  godzinach 9.00-16.00,  pod numerem telefonu: 601 888 790 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprzęt rehabilitacyjny przekazywany jest osobom potrzebującym BEZPŁATNIE- przy odbiorze prosimy    o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego zapotrzebowanie na sprzęt (wypis ze szpitala, orzeczenie            o niepełnosprawności lub pismo z opieki społecznej).

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy kurs:

"DOGOTERAPIA- terapia i edukacja z udziałem psa".

Zajęcia w formie wykładów, prezentacji, materiałów filmowych i warsztatów poprowadzi BEATA KULISIEWICZ- oligofrenopedagog, psycholog zwierząt, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych, starszy wykładowca AJD, instruktorka szkolenia psów, właścicielka adoptowanych goldenów, cawaliera, koni, gołębi i kur. Autorka wielu artykułów i publikacji na temat terapii z udziałem psa.

Kurs odbędzie się w dniach 28-29.04.2018
Koszt: 200 zł
Miejsce: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia
Zapisy i szczegółowe informacje na temat programu kursu:

11 kwietnia uczniowie z SOSW w Mosinie rozpoczęli cykl zajęć hipoterapeutycznych w ramach projektu finansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.