KOMUNIKAT W SPRAWIE ARTYKUŁÓW O FUNDACJI,
ZAMIESZCZANYCH NA PORTALACH INTERNETOWYCH.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że artykuły zamieszczane na portalach „WP.PL” „Pudelek”, „FB” oraz innych, nagłaśniające złą kondycję Fundacji zostały zamieszone BEZ WIEDZY FUNDACJI, BEZ POROZUMIENIA
Z FUNDACJĄ przez osoby nam nieznane. Spontaniczna akcja poparta jest jak najlepszymi intencjami twórców i dzięki niej spotykamy się z wieloma deklaracjami pomocy, wpłatami Darczyńców. Wszelka pomoc, szczególnie długofalowa pozwala rozwijać ofertę naszego Ośrodka. Chcemy jednak zdementować informację o bankructwie, czy groźbie zawieszenia działalności. Naszym celem jest wdrażanie w życie hasła „Pozwól koniom pomagać”.