PIKNIK NA KOŃSKIEJ POLANIE - DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

Piknik współorganizowany ze SOSW w Mosinie, dostarczył nam wiele śmiechu, zabawy i emocji związanych m.in. z pokazem akrobacji na koniach. W tym roku, po raz pierwszy całość imprezy odbyła się w jednym miejscu, gdyż część jeździecka mogła być przeprowadzona na naszym nowym podłożu.

Atrakcji było wiele, wszystkim gorąco dziękujemy: za wsparcie finansowe oraz pracę Wolontariuszy Firmy SIEMENS, pokaz dżygitówki - Apolinarski Group, Wielki Wóz - GW Bogusławki, Mały Wóz - Enea S.A. i Michał Nowaczyk.
Pomoc finansową firmy Hipovet, Powiatu Poznańskiego , Firmie Nordis za lody,
Mediom: TVP Poznań, Radio Merkury, Filantrop, Fundacji Lotto Milion Marzeń oraz Panu Jackowi Rogalce za nagłośnienie, grupie "Tu My z Doliny Wełny"
i Rumcajsowi.
Wolontariuszom Fundacji: Łucji, Iwonce, Tomkowi, Danielowi i wszystkim ludziom dobrej woli, których wymienić nie sposób...Co tu dużo opowiadać, zdjęcia mówią więcej niż słowa.