DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE NA SOBOTNIĄ IMPREZĘ
"SERCE DLA FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA"

Państwu z klubu krótkofalarskiego SP3YAC, Gościom i Zespołowi Muzycznemu "KWK" z Piły dziękujemy bardzo za przybycie i okazane wielkie serce. Dzięki uprzejmości Pana Leszka Jurgi mogliśmy oglądać prezentację zasad gry w polo,
a dzieci cieszą się pamiątkowymi piłeczkami. Policji Konnej zawdzięczamy emocje związane z pokazem przejazdu zastępu po wystrzeleniu racy i gazu,
zaś Stowarzyszeniu"Wild West" pod przewodnicwem Pana Prezesa Andrzeja Wilowskiego - pokazy walk Apaczy i Rycerzy, zapoznanie z rodzajami broni. Panu Szymczakowi dziękujemy za prezentację ptaków drapieżnych.

Cały zespół Fundacji cieszy się, że mógł wspólnie spędzić z Podopiecznymi
oraz wszystkimi Gośćmi taki dobry czas. Niech żałują ci, którzy przestraszyli się pogody. Zapraszamy do galerii.