2015 Darczyńcy

galicja Dziękujemy firmie Galicja Sp. z o.o. za okazane wsparcie na rzecz Fundacji.

amica logo 1 Dziękujemy firmie AMICA S.A., za przekazanie upominków dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

kaski Dziękujemy Pani Milenie Król za piękne kaski :)

pes onlineDziękujemy Firmie PES-ONLINE za przekazanie upominków dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

pod debamiDziękujemy Restauracji " Pod Dębami" za przekazanie upominków dla naszych                                                                                        podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

logo Verona Products ProfessionalDziękujemy Firmie Verona Sp. z o.o.  przekazanie upominków dla naszych podopiecznych z okazji                                                                   Dnia Dziecka

Logo2012 WHIRLPOOLLO201109000Dziękujemy Firmie Whirlpool Polska S.A. za przekazanie upominków dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

DrIrenaEris-Laboratorium KosmetyczneDziękujemy firmie Dr Irena Eris S.A. za przekazanie upominków dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

Więcej artykułów…