Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych.
Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

Artykuły

Aktualności 2014

GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI

8 lutego 2014 roku Pan Bohdan Smoleń, założyciel naszej Fundacji został uhonorowany statuetką w V Edycji Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności w kategorii ,,Własna działalność społeczna”.

Laureat odebrał nagrodę z rąk Pani Niny Terentiew, Dyrektor Programowej Telewizji Polsat. W imieniu Pana Bohdana i całego Zespołu Fundacji dziękujemy wszystkim Państwu za oddane     w plebiscycie głosy, Kapitule Plebiscytu za nominację oraz czek o wartości 5.000 złotych, a Telewizji Polsat za przekazanie czeku na kwotę 20.000 złotych. 

To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem i zobowiązaniem, ale także dowodem na to, że nasza praca ma sens.

Dziękujemy!

SZKOLENIE Z PANEM MACIEJEM FILODĄ.

Pomimo mrozów, na szkoleniu z Panem Maciejem Filodą pojawia się coraz więcej zainteresowanych. Zapraszamy wolontariuszy i terapeutów na kolejne spotkania
z naturalnej pracy z końmi. Pamiętajmy, że trzeba się ciepło ubrać! Szkolenia odbywają się po zajęciach sobotnio-niedzielnych. Szczegółowe informacje pod numerem 667 515 155.

Zdjęcia w galerii.

KAMPANIA SPOŁECZNA - SPOTY TELEWIZYJNE

AUTYZM

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ

NADPOBUDLIWOŚĆ

KAMPANIA SPOŁECZNA NA RZECZ HIPOTERAPII.

Szanowni Państwo,

Ruszyliśmy z kampanią społeczną na rzecz hipoterapii. Realizacja projektu, była możliwa dzięki życzliwości firm wspierających naszą działalność. Przygotowaliśmy trzy spoty telewizyjne i dwa radiowe informujące o tym, do kogo skierowana jest hipoterapia oraz o korzyściach płynących z tej formy rehabilitacji.
Wiemy, że wspierając nasz Ośrodek, popierają Państwo ideę hipoterapii w ogóle. Dziękując za zaufanie, jednocześnie chcemy zrealizować swoiste zobowiązanie wobec darczyńców, podopiecznych, uczestników zajęć, nadając przekaz ogólnopolski. Hipoterapia może pomóc w leczeniu wielu dysfunkcji psychicznych i fizycznych.
Zachęcamy do oglądania naszych spotów i wyrażania opinii na FB.
Szczególne podziękowania składamy: TVN S.A., TVP S.A., PROGRAMOWI I POLSKIEGO RADIA, RADIU MERKURY, MC RADIO za bezpłatną emisję spotów. Partnerami kampanii są:

Grey Groupcohn wolfe fumi
stage 2Apollo music Dziękujemy bardzo!

KAMPANIA SPOŁECZNA - SPOTY RADIOWE.

AUTYZM. BAJKA O HIPOTERAPII? POSŁUCHAJ!

Tlo do Autyzm

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ RUCHOWA. BAJKA O HIPOTERAPII? POSŁUCHAJ!

Tlo do niepelnosprawnosc

PODZIĘKOWANIE DLA TELEWIZJI POLSKIEJ S.A.
ODDZIAŁ W POZNANIU.

Bardzo dziękujemy TELEWIZJI POLSKIEJ S.A. ODDZIAŁ W POZNANIU
za przekazanie czeku naszej Fundacji, który w dn. 19.12.2013r. Pani Dyrektor Lena Bretes - Dorożała wręczyła Prezesowi Fundacji Panu Bohdanowi. Po raz kolejny jest to dla nas miłe  zaskoczenie i  ogromne wyróżnienie. Przekazaną kwotę przeznaczymy na  modernizację oświetlenia na terenie Fundacji. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

FUNDACJA  STWORZENIA PANA SMOLENIA BARANÓWKO 21 62-050 MOSINA  KRS:0000290988

GBS/o.Mosina 92 9048 0007 0000 5412 2000 0001 SWIFT/IBAN: GBWCPLPP 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.