Aktualności 2013

Dziękujemy bardzo za kolejny wspólny rok! Życzymy pięknych, pełnych ciepła Świąt a w Nowym Roku by każdy dzień witany był z radością, ciekawością i przekonaniem, że życie przyniesie jeszcze wiele dobrych niespodzianek!

WSPÓLNA WIGILIA 2013

W niedzielne popołudnie 15.12.2013, Terapeuci i Wolontariusze zawitali do fundacji. Po konnym spacerze w terenie (w siodłach i bryczką) spotkaliśmy się w stajni przy wigilijnym stole. Była pięknie przystrojona choinka, barszcz z uszkami i karp, pachniało domowym makowcem i piernikiem. Konie zaglądały nam przez ramię czy i dla nich znajdzie się coś smacznego. Były życzenia, dużo śmiechu i rozmów - to jedyna okazja w roku, kiedy spotykamy się tu wszyscy!

POKRYCIE DACHOWE

Dziękujemy Panu Marianowi Muszyńskiemu za ekipę "Pięciu Wspaniałych", którzy mimo wiejących wiatrów położyli nam to nowe pokrycie dachowe.

Zdjęcia w galerii.

CAVALIADA 2013.

I znowu się działo! Już po raz trzeci Fundacja pojawiła się na Cavaliadzie, tym razem z przedstawieniem „Zorro”. Biednych i uciśnionych ratował bohater w czarnej masce. Arenę opanowały pościgi i walki, wielka miłość, taniec i muzyka. W więzieniu zamknięto złoczyńców, bo dobro oczywiście zwyciężyło.
Nasi dzielni Podopieczni i konie pokazały także, jakich woltyżerskich umiejętności można się nauczyć w czasie zajęć. A potem chętne dzieci z publiczności sprawdziały własne możliwości , biorąc udział w konkursach.
Dziękujemy bardzo Dyrekcji MTP za zaproszenie na targi. Dziękujemy za włożoną pracę, czas i serce Rodzicom, Dzieciom, Wolontariuszom oraz wszystkim oglądającym i dopingującym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu.

WIGILIA 2013 – ZAPRASZAMY TERAPEUTÓW I WOLONTARIUSZY FUNDACJI.

15.12.2013 r. gorąco zapraszamy wszystkich Terapeutów i Wolontariuszy, obecnych i tych współpracujących z nami w minionym czasie na spotkanie wigilijne. Zbiórka, gry i zabawy od godz. 15.00, mile widziane własne saneczki, ciepłe rękawice i czapy, dobry barszcz z grzybkiem. Wigilia w stajni około
godz. 18.00. Bardzo czekamy i zapraszamy!

Zorro godziny

BOHDAN SMOLEŃ NOMINOWANY W PLEBISCYCIE
„GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI”.

Pan Bohdan Smoleń, założyciel naszej Fundacji został nominowany do Finału
V Edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” w kategorii „Własna działalność społeczna”. Głosowanie trwa do 10.01.2014 r. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Kandydaturami i wzięcia udziału w głosowaniu.

gwiazdy dobroczynnosci

PRZERWA W ZAJĘCIACH.

Od grudnia wprowadzamy zimową przerwę w zajęciach. W nowym roku rozpoczynamy w zależności od warunków atmosferycznych.