2013 Pomogli

logo HOOPnoweDziękujemy Firmie Hoop Polska Sp. z o.o. za przekazane dwie palety napojów.

Jonson Controls Philips logoDziękujemy Firmie Johnson Controls z Piły
za wielką życzliwość i udzielone wsparcie finansowe.

Bardzo dziękujemy Młodej Parze, Pani Natalii i Panu Rafałowi za ślubny podarunek i życzymy na Nowej Drodze wiele szczęścia we Dwoje!

CopyMAX System logoDziękujemy Firmie CopyMAX System za wielokrotną pomoc w zakresie wydruków dla Fundacji.

Logo2012 WHIRLPOOLLO201109000Dziękujemy bardzo Firmie Whirlpool Polska S.A. za nową pralkę, typ AWM9200/WH.

Logo TVP PoznanDziękujemy Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Poznaniu
za przyznany czek dla Fundacji, a także za podejmowanie tematów ważnych dla społeczności lokalnej.

LOGO ORANGE pantone151Dziękujemy Firmie PTK Centertel Sp. z o.o. Operatorowi sieci Orange za  świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Fundacji za 1zł, a Pani  Agnieszce za dużą życzliwość.

logo Cognifide

Dziękujemy Cognifide Polska Sp. z o.o.
i Cognifide Ekino Sp. z o.o. za akcję "ziemia".

logo cognifideekino

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.