Aktualności 2018

Święta, Święta, coraz bliżej Święta!

Niechaj wigilijny stół jednoczy wszystkich,

a magia choinki niesie pokój

do każdego zakątka na świecie!

W Nowym 2019 Roku życzymy Państwu

wielu małych i dużych powodów do radości.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Zespół Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

9 grudnia oczekujemy na przybycie Świętego Mikołaja....

Wielkie Święto Hubertusa już za nami, mimo że słońce nie wyjrzało zza chmury i trochę zmarzły nam nosy, to zabawa była przednia! Dziękujemy Fundacji Lotto za wsparcie tego wydarzenia, Jack' owi, Dorocie z Zespołem Dallas Country Luboń za kawałek Texasu w Baranówku, Maurycemu Majewskiemu za wzruszającą trąbkę, Michałowi Nowaczykowi i Ani za słodkie pyszności i przejażdżki bryczką, Jacques de Chiffon  za pomoc w realizacji dźwięku i materiał filmowy, Grand Father'owi , Mariachiemu za uświetnienie imprezy przybyciem w barwnych strojach, wszystkim Znamienitym Gościom za obecność, Terapeutom, Wolontariuszom i Pracownikom Fundacji za zaangażowanie. Dziękujemy, że byliście z nami !!!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Fundacyjne Święto Hubertusa już                 w najbliższą niedzielę 28 października. Prosimy wszystkie Dzieci, które wpisane są na listę i będą z nami szukać lisków, o ubranie na tą okazję jeździeckiego stroju galowego. Dziękujemy!

21 września 2018 roku po raz kolejny gościliśmy niezwykłych Ludzi, którzy w ramach działań wolontaryjnych Mars Volunteer Program wykonali szereg prac w naszej Fundacji. W ciągu kilku godzin zakonserwowano plac zabaw i drewniany domek, pomalowano ławy         i stoły, wyczyszczono boksy dla koni, wymieniono również maty trzcinowe przy ogrodzeniu i przycięto część krzewów.

Drodzy Wolontariusze, dziękujemy Wam za wspaniała pracę, poświęcony czas, doskonałą organizację  i każde ciepłe słowo!

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.