Aktualności 2017

baner-01 480x480

Bilety do nabycia tutaj

2017_REPORTAŻ TVP 3

Dziękujemy TVP 3 Poznań za świetny, profesjonalnie przygotowany reportaż o naszej fundacji.                                                                     reportaz

Dzięki takim publikacjom możemy kontynuować dzieło pana Bohdana Smolenia . Polecamy reportaż pod poniższym linkiem:

Tradycyjnie - pod koniec sierpnia - zapraszamy młodych adeptów sztuki cyrkowej na organizowane w naszym ośrodku warsztaty.baner 1

2017 KONIEC ZAJĘĆ DZIECI ZE 107-KI

Zbliżają się wakacje i dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 107 w Poznaniu na zakończenie swoich zajęć podziękowały nam pięknym dyplomem. Zajęcia dla nich udało się przeprowadzić w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd Miasta

Poznania.podziękowanie 107 351x480

podziękowanie mosina 351x480  Nasza reprezentacja wzięła udział w IX edycji Festynu Organizacji Pozarządowych oraz w gminnym Dniu Dziecka w Mosinie.

2017_ROZPOCZĘCIE_PROJEKTU_PFRON

logo pfron

Miło nam poinformować, że udało się nam rozpocząć projekt "Aktywni-samodzielni!" współfinansowany przez PFRON. W projekcie weźmie udział dwadzieścia troje dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Jego beneficjenci będą mogli skorzystać z 36 nieodpłatnych godzin hipoterapii (w jednym wypadku parapowożenia) każdy. Do realizacji projektu zaangażowany jest praktycznie cały zespół naszej fundacji. Życzymy wszystkim korzystającym z zajęć i hipoterapeutom szybkich postępów w realizacji celu jakim jest poprawa samodzielności osób niepełnosprawnych.

2017_Kurs powożenia

Zakończył się kurs powożenia. Jego uczestnicy mieli mozliwość poznać podstawy zaprzęgania i powożenia. Zapraszamy do obejrzenia galerii: Kurs powożenia

2017_WIELKANOC

Pragniemy złożyć Państwu życzenia